Drzewko bożonarodzeniowe

Święta Bożego Narodzenia bez choinki? Nie, nie wyobrażam sobie 😊 Najbardziej odpowiadają mi drzewka żywe, ale w tym roku po raz kolejny, święta spędzę przy sztucznej choince. Tegoroczne drzewko bożonarodzeniowe, tak jak rok temu zdominowane zostało przez chłodne barwy.
Niezależnie od tego jakie drzewko bożonarodzeniowe zagości w naszych domach z pewnością będzie cieszyć oczy i podkreślać wyjątkowość świątecznych dni.A co zrobić po świętach z choinką zakupioną w doniczce? Odpowiedź znajdziesz tutaj.

Komentarze

 1. Wszystkie są piękne. Każda w innym klimacie, ale czy to ważne? Ja zawsze rozważam różne opcje, ale i tak zdanie rodziny przeważy. Jeśli to jest możliwe to żywa i kolorowa. I tak pewnie będzie i w tym roku. Liczy się atmosfera i to jest najważniejsze. Pozdrawiam i życzę Wspaniałych rodzinnych Świąt:):):):)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak, atmosfera najważniejsza. Nie sposób się z tym nie zgodzić :) Serdecznie pozdrawiam i również życzę bardzo udanych Świąt:):):)

   Usuń
 2. Bez choinki nie wyobrażam sobie Świąt, które nich będą radosne dla Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Dziękuję za odwiedziny! Jeżeli zechcesz zostawić komentarz, będę Tobie bardzo wdzięczny. Serdecznie pozdrawiam :)

Popularne posty z tego bloga

Krokosmia ogrodowa (krokosmia, montbrecja, montbrecja ogrodowa, cynobrówka)- opis rośliny, warunki uprawy i pielęgnacja krokosmii

Wilczomlecz mirtowaty (Euphorbia myrsinites)- opis, uprawa i pielęgnacja

Rojniki (Sempervivum)- przedstawienie rodzaju, uprawa i pielęgnacja

Czy hortensja ogrodowa (Hydrangea macrophylla) wymaga cięcia?