O MNIE

Moja przygoda z ogrodnictwem rozpoczęła się ponad 10 lat temu, ale zamiłowanie do roślin i świata przyrody wykazywałem dużo wcześniej. Wychowując się na wsi mogłem do woli czerpać z tego co oferowały mi rodzinne strony, a więc lasy, pola, łąki i oczywiście wiejskie ogrody. W okresie studiów zacząłem tworzyć swój pierwszy ogród, który postanowiłem opuścić, aby odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Do tej pory tego miejsca nie odnalazłem, ale zyskałem coś o wiele cenniejszego, własną rodzinę. Mam nadzieję, że czas spędzony na blogu będzie dla Ciebie owocny :)

Ogrodnictwo od A do Z to blog ogrodniczy poświęcony roślinom ozdobnym i ogrodom. Na blogu skupiam się przede wszystkim na uprawie roślin ogrodowych, choć wiele miejsca poświęcam także roślinom tarasowym oraz doniczkowym. Wpisy wzbogacone są zdjęciami zazwyczaj mojego autorstwa. Docelowo tematyka bloga ma być bardziej zróżnicowana, ale związana z szeroko pojętym ogrodnictwem.

Pozdrawiam serdecznie
Grzegorz
Moje teksty można przeczytać  także na poniższych portalach.
Komentarze

Popularne posty z tego bloga

Dereń biały (Cornus alba) – cięcie derenia białego

Krokosmia ogrodowa (krokosmia, montbrecja, montbrecja ogrodowa, cynobrówka)- opis rośliny, warunki uprawy i pielęgnacja krokosmii

Czy hortensja ogrodowa (Hydrangea macrophylla) wymaga cięcia?

Rojniki (Sempervivum)- przedstawienie rodzaju, uprawa i pielęgnacja

Goździk brodaty (Dianthus barbatus)- wygląd, uprawa i pielęgnacja